Georgiana

  • Castigatoare a mai multor concursuri de pictura
  • A urmat Facultatea de Arhitectura
  • A profesat in domeniul proiectarii si designului interior
  • Absolventa a Facultatii de Informatica Manageriala
  • S-a lansat intr-un bussines de bijuterii handmade si creatii vestimentare
  • Numeroase certificari, obtinute intr-un timp foarte scurt
  • Instructor Aerobic- Fitness, Pilates, Aquashape, Corex& Postural, Personal Trainer
  • Cursuri cu specializari pe medicine ball training, estorative training, agility and speed, fat burning, toning, correct posture, water training, circuit and cardio training
  • Face parte din echipa Fitness Scandinavia, ca Master Trainer Pilates
  • Curs Yoga 200h

„Destinul prinde forma in momentul in care iei o decizie.”


Feedback antrenor

 

Program clase antrenor

LUNI MARTI MIERCURI JOI VINERI SAMBATA DUMINICA
Sala 1 – 09:00

PUMP IT

Andra

Sala 1 . – 09:00

FIT BALL / PILATES

Laura

Sala 1 – 09:00

MORNING MIX

Andra

Sala 1 – 09:00

TRX

George

Sala 1 – 09:00

CORE

Andra

Sala 1 – 10:00

KATANA FIT & TAI CHI

Mihai

Sala 1 – 10:00

STEEL TONIC

Vio

Sala 1 – 17:30

FIT BALL

Laura

Sala 2 – 17:00

KARATE COPII

Alexandru

Sala 1 – 17:30

STEP AEROBIC

Laura

Sala 2 – 17:00

KARATE COPII

Alexandru

 Sala 1 – 17:30

CORE HIIT

Vlad

Sala 1 – 11:00

PILATES

Sorina

Sala 1 – 11:00

STEP & TONE

Vio

Sala 1 – 18:30

TOTAL BODY

Alexandra

Sala 1 – 17:30

LATINO CRAZY STEP

Fernando Polo

Sala 2 – 18:30

YOGA

Georgiana

Sala 2 – 18:00

KARATE COPII

Alexandru

Sala 1 – 18:30

KHAI BO-BAGBOX

Vlad

Sala 1 – 12:00

EXTREME WORKOUT

Vio / Andra

Sala 1 – 12:00

CYCLING

Florentina

Functional – 18:30

TRX CAMP

Vlad

Sala 2 – 18:00

KARATE COPII

Alexandru

Functional – 18:30

TRX CAMP

Vlad

Sala 1 – 18:30

KANGOO JUMPS

Alexandra

Functional – 18:30

TRX

George

Sala 1 – 19:30

CORE HIIT

Vlad

Sala 1 – 18:30

EXTREME BODY WORKOUT

Fernando Polo

Sala 1 – 19:30

STEEL TRAINING

Vlad

Functional – 18:30

CIRCUIT TRAINING

Vio

Cycling – 19:30

CYCLING

George

Sala 2 – 19:30

KANGOO JUMPS

Alexandra

Sala 2 – 18:30

BODY ART

Lucian

Sala 2 – 19:30

COREX & POSTURAL

Georgiana

Sala 1 – 19:30

TOTAL BODY

Alexandra

Sala 1 – 20:30

PILATES

Sorina

Sala 1 – 19:30

KHAI BO-BAGBOX

Vlad

Cycling – 19:30

CYCLING

Alexandru

Cycling – 19:30

CYCLING

Gaby N.

Cycling – 20:30

CYCLING

Gaby N

Cycling – 19:30

CYCLING

Lucian

Sala 1 – 20:30

PILATES

Sorina

Sala 1 – 20:30

PILATES

Sorina

Sala 2 – 20:30

ZUMBA

Gabriela

Sala 2 – 20:30

ZUMBA

Gabriela

Body & Mind Cardio Cardio Tone Circuit Dance Fight TRX Tonifiere Copii Fitness Sauna