Vlad - Sports Manager

Personal trainer level 1

Personal Trainer level 2

Steel Trainer

Aqua Gym Instructor

Functional Myofascial Training

S.F.T – TRX & BOSU

Fight Klub Khai Bo / Bag Box

Ambasador Asaltul Lupilor

Multiplu campion național rugby XV

Vicecampion național rugby 7 – În cadrul clubului CSA-Steaua

Men’s Health Cover Model Finalist

Presenter- Fitness Scandinavia International Convention

Men’s Health Next Top Trainer Finalist

Iubesc mișcarea în toate esențele sale ! După ce am decis să mă retrag din sportul de performanță pe care l-am practicat (Rugby) timp de 8 ani de zile,am decis sa îmi continui activitatea ca și antrenor personal. Urmând Universitatea Națională de Educație Fizică și Sport Bucuresti dar și cursurile de antrenor personal ale Școlii Internaționale de Fitness-Fitness Scandinavia unde mi-am îmbunătățit atât aptitudinile cât și bagajul de informații. Sunt in continuă dezvoltare pe plan profesional,întotdeauna dornic de informații noi și plin de entuziasm în tot ceea ce fac, atât pentru mine cât și pentru clienții mei. Îmi doresc sa împart și cu voi pasiunea mea pentru sport și să va ofer conceptul meu asupra Fitness-ului ! Lucrurile vor fi intodeauna imposibile pentru cei ce nu isi doresc cu adevarat 🙂 !!!


Feedback antrenor

 

Program clase antrenor

LUNI MARTI MIERCURI JOI VINERI SAMBATA DUMINICA
Sala 1 – 09:00

PUMP IT

Andra

Sala 1 . – 09:00

FIT BALL / PILATES

Laura

Sala 1 – 09:00

MORNING MIX

Andra

Sala 1 – 09:00

TRX

George

Sala 1 – 09:00

CORE

Andra

Sala 1 – 10:00

KATANA FIT & TAI CHI

Mihai

Sala 1 – 10:00

STEEL TONIC

Vio

Sala 1 – 17:30

FIT BALL

Laura

Sala 2 – 17:00

KARATE COPII

Alexandru

Sala 1 – 17:30

STEP AEROBIC

Laura

Sala 2 – 17:00

KARATE COPII

Alexandru

 Sala 1 – 17:30

CORE HIIT

Vlad

Sala 1 – 11:00

PILATES

Sorina

Sala 1 – 11:00

STEP & TONE

Vio

Sala 1 – 18:30

TOTAL BODY

Alexandra

Sala 1 – 17:30

LATINO CRAZY STEP

Fernando Polo

Sala 2 – 18:30

YOGA

Georgiana

Sala 2 – 18:00

KARATE COPII

Alexandru

Sala 1 – 18:30

KHAI BO-BAGBOX

Vlad

Sala 1 – 12:00

EXTREME WORKOUT

Vio / Andra

Sala 1 – 12:00

CYCLING

Florentina

Functional – 18:30

TRX CAMP

Vlad

Sala 2 – 18:00

KARATE COPII

Alexandru

Functional – 18:30

TRX CAMP

Vlad

Sala 1 – 18:30

KANGOO JUMPS

Alexandra

Functional – 18:30

TRX

George

Sala 1 – 19:30

CORE HIIT

Vlad

Sala 1 – 18:30

EXTREME BODY WORKOUT

Fernando Polo

Sala 1 – 19:30

STEEL TRAINING

Vlad

Functional – 18:30

CIRCUIT TRAINING

Vio

Cycling – 19:30

CYCLING

George

Sala 2 – 19:30

KANGOO JUMPS

Alexandra

Sala 2 – 18:30

BODY ART

Lucian

Sala 2 – 19:30

COREX & POSTURAL

Georgiana

Sala 1 – 19:30

TOTAL BODY

Alexandra

Sala 1 – 20:30

PILATES

Sorina

Sala 1 – 19:30

KHAI BO-BAGBOX

Vlad

Cycling – 19:30

CYCLING

Alexandru

Cycling – 19:30

CYCLING

Gaby N.

Cycling – 20:30

CYCLING

Gaby N

Cycling – 19:30

CYCLING

Lucian

Sala 1 – 20:30

PILATES

Sorina

Sala 1 – 20:30

PILATES

Sorina

Sala 2 – 20:30

ZUMBA

Gabriela

Sala 2 – 20:30

ZUMBA

Gabriela

Body & Mind Cardio Zumba TRX Tonifiere Copii Fitness Sauna