facebook happy gym

Circuit

Este atat o clasa de aerobic dinamica si energica, cat si un antrenament de formare a rezistentei si de pierdere in greutate, care maximizeaza volumul de exercitii efectuate intr-o perioada scurta de timp.

In cadrul clasei pot fi cuprinse o varietate de exercitii, ce sunt executate cu ajutorul accesoriilor precum: stepper-ul, kettlebell-ul, gantere, bare, salte, mingi BOSU sau greutatea propriului corp.

Variind exercitiile si tipurile de accesorii va veti mentine mult mai usor interesul si nu va veti plictisi pana la finalul orei.

Exercitiile din cadrul circuitului sunt in general ordonate astfel incat diversele grupe de muschi sa fie alternate, pentru a permite o recuperare adecvata.

Aceste exercitii se executa in mai multe serii de repetari, intr-un interval de timp stabilit de catre instructor.

Program

LUNI MARTI MIERCURI JOI VINERI SAMBATA DUMINICA
Sala 1 – 09:00

PUMP IT

Andra

Sala 1 . – 09:00

FIT BALL / PILATES

Laura

Sala 1 – 09:00

MORNING MIX

Andra

Sala 1 – 09:00

TRX

George

Sala 1 – 09:00

CORE

Andra

Sala 1 – 10:00

KATANA FIT & TAI CHI

Mihai

Sala 1 – 10:00

STEEL TONIC

Vio

Sala 1 – 17:30

FIT BALL

Laura

Sala 2 – 17:00

KARATE COPII

Alexandru

Sala 1 – 17:30

STEP AEROBIC

Laura

Sala 2 – 17:00

KARATE COPII

Alexandru

 Sala 1 – 17:30

CORE HIIT

Vlad

Sala 1 – 11:00

PILATES

Sorina

Sala 1 – 11:00

STEP & TONE

Vio

Sala 1 – 18:30

TOTAL BODY

Alexandra

Sala 1 – 17:30

LATINO CRAZY STEP

Fernando Polo

Sala 2 – 18:30

YOGA

Georgiana

Sala 2 – 18:00

KARATE COPII

Alexandru

Sala 1 – 18:30

KHAI BO-BAGBOX

Vlad

Sala 1 – 12:00

EXTREME WORKOUT

Vio / Andra

Sala 1 – 12:00

CYCLING

Florentina

Functional – 18:30

TRX CAMP

Vlad

Sala 2 – 18:00

KARATE COPII

Alexandru

Functional – 18:30

TRX CAMP

Vlad

Sala 1 – 18:30

KANGOO JUMPS

Alexandra

Functional – 18:30

TRX

George

Sala 1 – 19:30

CORE HIIT

Vlad

Sala 1 – 18:30

EXTREME BODY WORKOUT

Fernando Polo

Sala 1 – 19:30

STEEL TRAINING

Vlad

Functional – 18:30

CIRCUIT TRAINING

Vio

Cycling – 19:30

CYCLING

George

Sala 2 – 19:30

KANGOO JUMPS

Alexandra

Sala 2 – 18:30

BODY ART

Lucian

Sala 2 – 19:30

COREX & POSTURAL

Georgiana

Sala 1 – 19:30

TOTAL BODY

Alexandra

Sala 1 – 20:30

PILATES

Sorina

Sala 1 – 19:30

KHAI BO-BAGBOX

Vlad

Cycling – 19:30

CYCLING

Alexandru

Cycling – 19:30

CYCLING

Gaby N.

Cycling – 20:30

CYCLING

Gaby N

Cycling – 19:30

CYCLING

Lucian

Sala 1 – 20:30

PILATES

Sorina

Sala 1 – 20:30

PILATES

Sorina

Sala 2 – 20:30

ZUMBA

Gabriela

Sala 2 – 20:30

ZUMBA

Gabriela