facebook happy gym

Tonifiere

Exerciţiile practicate în cadrul claselor de Step Aerobic va oferă un tonus muscular bun şi o condiţie fizică excelenţă.

Step & Tone

Step & Tone este o clasa dinamica, de tonifiere ce iti confera energie intreaga saptamana.

In cadrul clasei de Step & Tone imbinam efortul aerob cu cel anaerob.

Este un tip de antrenament intens ce nu iti lasa timp de „gandit”, te mentine intreaga ora activ.

Step & Tone asigura arderea semnificativa a caloriilor si o buna tonifiere a intregii musculaturi. Se lucreaza analitic toate grupele musculare, cu step, gantere.

Clasa accesibila tuturor varstelor.

Cine poate participa?

Exercitiile de step au fost create initial ca un program de recuprare, astfel oricine poate participa la aceste clase indiferent de nivelul de pregatire fizica.

Care sunt beneficiile?
– te ajuta sa slabesti sanatos
– reduce tesutul adipos
– creste rezistenta la efort
– tonifiaza intregul corp
– creste capacitate de concentrare si coordonare
– intregul corp devine armonios cu o fibra lunga si o postura corecta

Program

LUNI MARTI MIERCURI JOI VINERI SAMBATA DUMINICA
Sala 1 – 09:00

PUMP IT

Andra

Sala 1 . – 09:00

FIT BALL / PILATES

Laura

Sala 1 – 09:00

MORNING MIX

Andra

Sala 1 – 09:00

TRX

George

Sala 1 – 09:00

CORE

Andra

Sala 1 – 10:00

KATANA FIT & TAI CHI

Mihai

Sala 1 – 10:00

STEEL TONIC

Vio

Sala 1 – 17:30

FIT BALL

Laura

Sala 2 – 17:00

KARATE COPII

Alexandru

Sala 1 – 17:30

STEP AEROBIC

Laura

Sala 2 – 17:00

KARATE COPII

Alexandru

 Sala 1 – 17:30

CORE HIIT

Vlad

Sala 1 – 11:00

PILATES

Sorina

Sala 1 – 11:00

STEP & TONE

Vio

Sala 1 – 18:30

TOTAL BODY

Alexandra

Sala 1 – 17:30

LATINO CRAZY STEP

Fernando Polo

Sala 2 – 18:30

YOGA

Georgiana

Sala 2 – 18:00

KARATE COPII

Alexandru

Sala 1 – 18:30

KHAI BO-BAGBOX

Vlad

Sala 1 – 12:00

EXTREME WORKOUT

Vio / Andra

Sala 1 – 12:00

CYCLING

Florentina

Functional – 18:30

TRX CAMP

Vlad

Sala 2 – 18:00

KARATE COPII

Alexandru

Functional – 18:30

TRX CAMP

Vlad

Sala 1 – 18:30

KANGOO JUMPS

Alexandra

Functional – 18:30

TRX

George

Sala 1 – 19:30

CORE HIIT

Vlad

Sala 1 – 18:30

EXTREME BODY WORKOUT

Fernando Polo

Sala 1 – 19:30

STEEL TRAINING

Vlad

Functional – 18:30

CIRCUIT TRAINING

Vio

Cycling – 19:30

CYCLING

George

Sala 2 – 19:30

KANGOO JUMPS

Alexandra

Sala 2 – 18:30

BODY ART

Lucian

Sala 2 – 19:30

COREX & POSTURAL

Georgiana

Sala 1 – 19:30

TOTAL BODY

Alexandra

Sala 1 – 20:30

PILATES

Sorina

Sala 1 – 19:30

KHAI BO-BAGBOX

Vlad

Cycling – 19:30

CYCLING

Alexandru

Cycling – 19:30

CYCLING

Gaby N.

Cycling – 20:30

CYCLING

Gaby N

Cycling – 19:30

CYCLING

Lucian

Sala 1 – 20:30

PILATES

Sorina

Sala 1 – 20:30

PILATES

Sorina

Sala 2 – 20:30

ZUMBA

Gabriela

Sala 2 – 20:30

ZUMBA

Gabriela