facebook happy gym

TRX

TRX-ul este o coarda cu ajutorul careia se efectueaza majoritatea exercitiilor in suspensie si este recomandat in antrenamentele de recuperare pentru cei care au probleme cu incheieturile sau cu spatele.
Acest tip de antrenament este potrivit pentru oricine, deoarece se poate controla nivelul de rezistenta si de dificultate. Este un atrenament perfect atat pentru reabilitare cat si pentru un program de fitness intensiv. Spre deosebire de antrenamentele standard care permit solicitarea unei singure grupe musculare, ceea ce poate duce si la riscul aparitiei de accidentari sau dezechilibre musculare, Trx-ul permite utilizarea unei plaje mai largi de miscari si de grupe musculare simultan.
Asadar, lucrati toate grupele musculare cu greutatea corpului.

Program

LUNI MARTI MIERCURI JOI VINERI SAMBATA DUMINICA
Sala 1 – 09:00

PUMP IT

Andra

Sala 1 . – 09:00

FIT BALL / PILATES

Laura

Sala 1 – 09:00

MORNING MIX

Andra

Sala 1 – 09:00

TRX

George

Sala 1 – 09:00

CORE

Andra

Sala 1 – 10:00

KATANA FIT & TAI CHI

Mihai

Sala 1 – 10:00

STEEL TONIC

Vio

Sala 1 – 17:30

FIT BALL

Laura

Sala 2 – 17:00

KARATE COPII

Alexandru

Sala 1 – 17:30

STEP AEROBIC

Laura

Sala 2 – 17:00

KARATE COPII

Alexandru

 Sala 1 – 17:30

CORE HIIT

Vlad

Sala 1 – 11:00

PILATES

Sorina

Sala 1 – 11:00

STEP & TONE

Vio

Sala 1 – 18:30

TOTAL BODY

Alexandra

Sala 1 – 17:30

LATINO CRAZY STEP

Fernando Polo

Sala 2 – 18:30

YOGA

Georgiana

Sala 2 – 18:00

KARATE COPII

Alexandru

Sala 1 – 18:30

KHAI BO-BAGBOX

Vlad

Sala 1 – 12:00

EXTREME WORKOUT

Vio / Andra

Sala 1 – 12:00

CYCLING

Florentina

Functional – 18:30

TRX CAMP

Vlad

Sala 2 – 18:00

KARATE COPII

Alexandru

Functional – 18:30

TRX CAMP

Vlad

Sala 1 – 18:30

KANGOO JUMPS

Alexandra

Functional – 18:30

TRX

George

Sala 1 – 19:30

CORE HIIT

Vlad

Sala 1 – 18:30

EXTREME BODY WORKOUT

Fernando Polo

Sala 1 – 19:30

STEEL TRAINING

Vlad

Functional – 18:30

CIRCUIT TRAINING

Vio

Cycling – 19:30

CYCLING

George

Sala 2 – 19:30

KANGOO JUMPS

Alexandra

Sala 2 – 18:30

BODY ART

Lucian

Sala 2 – 19:30

COREX & POSTURAL

Georgiana

Sala 1 – 19:30

TOTAL BODY

Alexandra

Sala 1 – 20:30

PILATES

Sorina

Sala 1 – 19:30

KHAI BO-BAGBOX

Vlad

Cycling – 19:30

CYCLING

Alexandru

Cycling – 19:30

CYCLING

Gaby N.

Cycling – 20:30

CYCLING

Gaby N

Cycling – 19:30

CYCLING

Lucian

Sala 1 – 20:30

PILATES

Sorina

Sala 1 – 20:30

PILATES

Sorina

Sala 2 – 20:30

ZUMBA

Gabriela

Sala 2 – 20:30

ZUMBA

Gabriela